SVEIKATOS IR SAUGUMO PRIEMONĖS DĖL COVID-19

Upių kruizinės kompanijos prioritetu laiko visų svečių ir įgulos narių saugumą ir gerovę, todėl kompanijos ir agentūra atidžiai stebi dabartinius pokyčius ir rekomendacijas, susijusias su COVID19 ir glaudžiai bendrauja su atitinkamomis uosto ir sveikatos priežiūros institucijomis. Bet kokie sprendimai, susiję su upių kruizų veikla, yra pagrįsti atitinkamų institucijų pateiktomis taisyklėmis ir instrukcijomis.

 

Reikalavimai prieš kruizą

Prieš atvykdami į upių kruizą svečiai (6 metų ir vyresni) turi pateikti:

·        neigiamą PGR testo atsakymą (ne senesnį nei 72 val.)

·        ARBA greitojo antigeno tyrimo atsakymą (ne senesnį nei 48 val.)

·        ARBA pažymą apie pilną skiepijimą nuo COVID-19 (praėjus 14 dienų po paskutinės vakcinacijos dozės)

·        ARBA pažymą apie persirgimą COVID-19 (nuo teigiamo PGR testo atsakymo turi būti praėję min  28 dienos, maks. 6 mėnesiai)


Keliaujant rekomenduojame turėti skaitmeninį ES COVID sertifikatą - atspausdintą arba savo išmaniajame įrenginyje. Svečiams taip pat būtina atkreipti dėmesį į šalių, kuriomis vyks upių kruizas, reikalavimus ir rekomendacijas.


Dėl didėjančio sergamumo rodiklių ir didelės pandemijos dinamikos, visiems svečiams (vyresniems nei 6 metų amžiaus), kurie nėra pasiskiepiję ar persirgę COVID-19, prieš įlipant į laivą, upių kruizų kompanijos lėšomis bus atliktas greitasis antigenų testas.


Prieš kelionę keleiviai privalo užpildyti spec. upių kruizų kompanijos pateiktą kelionės deklaraciją.


Kruizo metu

Svečių prašoma visada su savimi turėti pakankamą kiekį medicininių kaukių, kad galėtumėte jas reguliariai keisti. Be to, taip pat rekomenduojama nešiotis FFP2 tipo apsaugines kaukes, nes kai kuriuose regionuose privaloma dėvėti tokią apsaugą.


Prieš įlipant į laivą bekontakčiu termometru tikrinama keleivių kūno temperatūra.


Laive turi būti laikomasi ne mažiau kaip 1,5 metro atstumo nuo kitų svečių. Dėl šios priežasties laivų užimtumas buvo pritaikytas prie aplinkybių ir, kur įmanoma, buvo įdiegtos keleivių srautų orientavimo sistemos.


Viešose vietose visi vyresni nei 6 metų svečiai privalo dėvėti medicininę veido kaukę (chirurginę kaukę) arba FFP2 kaukę.


Priklausomai nuo regioninių ir nacionalinių taisyklių, kelionės metu neskiepytiems ar nesirgusiems keleiviams gali būti atlikti iki trijų nemokamų greitųjų COVID-19 antigenų tyrimų.


Laivo SPA, treniruoklių salė ir baseinas veikia pagal higienos taisykles. Svečių prašoma iš anksto užsisakyti apsilankymą laivo registratūroje.


Kruizinės kompanijos organizuojamose ekskursijose taip pat taikomas minimalus 1,5 metro atstumas tarp svečių, kurį galima lengvai išlaikyti naudojant garso įrangą. 


Kruizo metu svečiams paskiriamas konkretus stalas restorane. Maistas siūlomas savitarnos stiliumi (išskyrus Portugalijos kruizuose). Restoranuose būtina dėvėti veido dangą (išskyrus sėdintį prie stalo) ir laikomasi minimalaus 1,5 metro socialinio atstumo.  
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn